Bhidio
Sònrachadh
| Àireamh Nì: | Bogsa-DAZ |
| Meud an toraidh: | 410x200x120mm |
| Dath: | Airgead |
| Comas: | 2500ml |
| Stuth: | Meatailt le còmhdach pùdar crìochnaichte |
| Ùine Sgaoilidh: | 0.2-0.5s |
| Astar Sgaoilidh | 1.5-3 òirleach |
| Stàladh: | Seasamh Bùird/Air a Chur air a’ Bhalla/Air a’ Làir |
| Seòrsa Pumpa: | Boinne/Sprae/Foam roghainneil |
| Solar Dealain 1: | Dealain DC |
| Solar Dealain 2: | Bataraidhean Meud 4 * C |
| Beatha Bataraidh Fad-ùine: | >30,000 Cearcallan |
| Teisteanas | CE, RoHS, FCC |
| Pacadh: | 1pc / bogsa donn; 2pcs / carton |
| Meud a’ chartan: | 45.5X25X18.5cm |
| Iar-thuath/Iar-thuath: | 2.80/3.15kg |
| Liosta Pacaidh | |
| inneal-sgaoilidh | 1 |
| Càball USB | 1 |
| Leabhar-làimhe | 1 |
| Bucall taiceil | 1 |
| Sgriothan-stàlaidh balla | 2 |

Ceistean Cumanta
C: An urrainn dhuinn dìreach sampallan òrdachadh airson deuchainn mus cuir sinn òrdugh a-steach?
A: Gu cinnteach, tha òrdugh sampall iomchaidh dhuinn.
C: Dè an dòigh pàighidh a tha thu a’ gabhail ris?
A: Teirmichean àbhaisteach: T/T ro-làimh. Suim mhòr: L/C aig an t-sealladh.
Suim bheag mar chìsean sampall: Paypal agus Western Union.
C: Ciamar a bhios sibh mar as trice a’ cur bathar air falbh? Agus dè cho fada ’s a bheir e airson an lìbhrigeadh?
A: Airson sampallan agus òrdughan beaga, le òrdugh luath, mar as trice a’ toirt 3-5 latha. Airson òrdughan mòra, ma tha feum agad orra gu sgiobalta, is urrainn dhuinn bathar a chuir air plèana. Ma tha thu airson bathar a shàbhaladh, is urrainn dhuinn an cur air muir, a’ toirt timcheall air 30-50 latha, a rèir do cheann-uidhe.
C: An urrainn dhomh an suaicheantas againn a dhèanamh air toradh agus pasgan? Ciamar a bu chòir dhomh a dhèanamh?
A: Thoir seachad faidhlichean LOGO àrd-rèiteachaidh agus riatanasan, nì sinn dealbhan dhut airson dearbhadh. Às deidh dhuinn do dhearbhadh fhaighinn, nì sinn 2-3 sampallan dhut airson dearbhadh a-rithist.
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.