Feartan
Air obrachadh le mothachairean gu fèin-ghluasadach: tha an inneal-sgaoilidh siabann fèin-ghluasadach gun suathadh air a dhealbhadh gus inneal-glanaidh làimhe no deoch làidir a chuir a-steach, agus dòs fèin-ghluasadach den spraeadh a thoirt seachad, a leigeas le dì-ghalarachadh làimhe luath is furasta agus a chuireas às do thar-thruailleadh, a’ coileanadh slàinteachas làimhe as fheàrr.
Air obrachadh le bataraidh: tha an inneal-sgaoilidh siabann deoch làidir seo air obrachadh le bataraidhean, agus bidh e cuideachd air a chumhachdachadh le inneal-atharrachaidh. (Chan eil inneal-atharrachaidh cosgais agus bataraidhean ann)
Goireasach agus Slàinteil: dìreach cuir do làmh fon sensor gus an inneal-sgaoilidh siabann a thòiseachadh, faodaidh tu casg a chuir air tar-ghalair gu h-èifeachdach gun a bhith a’ beantainn ris an inneal-sgaoilidh siabann. Freagarrach airson àiteachan poblach leithid oifisean, taighean-òsta, ospadalan, ionadan meidigeach, sgoiltean, msaa.
Sònrachadh
| Paramadairean Teicneòlais | |
| Àireamh Modail | F1407 |
| Bataraidh | 4 bataraidhean meud C no càball USB |
| Stuthan | ABS + HDPE àrd-inbhe, gun ath-chleachdadh |
| Dath | geal, faodar dathan eile a ghnàthachadh |
| Meud | 121.7x131.5x302 mm |
| Comas | 2500 ml |
| Cuideam Bathar | 0.95kg |
| Pacadh | 1pc / bogsa a-staigh; 10 pìosan / carton |
| Meud a’ chartan | 81X33X36.5cm |
| Seòrsachan nozzle | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Suidheachadh | Air a chuir air balla, air deasg, air seasamh trì-phòd |
A’ gabhail a-steach:
Sgaoileadair x1
Càball USB x1
Leabhar-làimhe x1
Bucall taiceil x1
Sgriothan-stàlaidh balla x2
Beachdan: chan eil bataraidhean agus inneal-atharrachaidh cosgais air an toirt a-steach sa phacaid
Iarrtas:
Tha inneal-sgaoilidh siabann gun suathadh fèin-ghluasadach Siweiyi air a chleachdadh gu farsaing airson dì-ghalarachadh làmhan aig an taigh, oifis, taigh-òsta, ionad bhùthan, sgoil, ospadal, msaa, ri fhaighinn airson cleachdadh fa leth agus poblach.
Seirbheis teachdaiche
1. Thèid freagairt a thoirt do cheist sam bith a thaobh ar bathar no ar prìs taobh a-staigh 24 uairean.
2. Cùm fios air ar luchd-ceannach mun phròiseas toraidh agus cuidich le bhith a’ cur air dòigh sgrùdadh càileachd ma tha sin riatanach.
3. Barantas aon-bhliadhna agus seirbheis às dèidh reic cunntachail.
4. Sgioba reic is innleadaireachd proifeasanta gus dèanamh cinnteach à deagh eòlas ceannach.
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.