Bhidio
Sònrachadh
| Àireamh Nì: | Stàilinn gun staoin F1303 |
| Meud an toraidh: | 120x120x260 mm |
| Dath: | Geal |
| Comas: | 1000ml |
| Stuth: | Stàilinn nach meirg |
| Botal: | Ath-lìonadh |
| Cuideam Bathar: | 1.25kg |
| Cumhachd le: | Bataraidh Meud 4*C no inneal-atharrachaidh 110V/220V |
| Stàladh: | Seasamh Balla/Làir |
| Seòrsa Pumpa: | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Dòs Pumpa: | Pumpa 1-Lionn: 1ml Gach Uair |
| Pumpa 2-Foam: 0.8ml gach uair | |
| Pumpa 3-Sprae: 0.8ml gach uair | |
| Teisteanas: | CE, ROHS, FCC |
| Pacadh: | 1pc/bogsa donn; 15pcs/carton |
| Meud a’ chartan: | 65.5X41X29cm |
| Iar-thuath/Iar-thuath: | 19.50/20.50kg |
Liosta pacaidh:
Sgaoileadair x1
Càball USB x1
Leabhar-làimhe x1
Bucall taiceil x1
Sgriothan-stàlaidh balla x2
Iarrtas:
Tha inneal-sgaoilidh siabann gun suathadh fèin-ghluasadach Siweiyi air a chleachdadh gu farsaing airson dì-ghalarachadh làmhan aig an taigh, oifis, taigh-òsta, ionad bhùthan, sgoil, ospadal, msaa, ri fhaighinn airson cleachdadh fa leth agus poblach.
Ceistean Cumanta
C: A bheil càileachd cinnteach?
A: Tha còrr is 10 bliadhna de eòlas cinneasachaidh is reic againn, agus tha barantas 12 mìosan aig a h-uile toradh.
C: An urrainn dhuinn dìreach sampallan òrdachadh airson deuchainn mus cuir sinn òrdugh a-steach?
A: Gu cinnteach, tha òrdugh sampall iomchaidh dhuinn.
C: Dè an dòigh pàighidh a tha thu a’ gabhail ris?
A: Teirmichean àbhaisteach: T/T ro-làimh. Suim mhòr: L/C aig an t-sealladh.
Suim bheag mar chìsean sampall: Paypal agus Western Union.
C: Ciamar a bhios sibh mar as trice a’ cur bathar air falbh? Agus dè cho fada ’s a bheir e airson an lìbhrigeadh?
A: Airson sampallan agus òrdughan beaga, le òrdugh luath, mar as trice a’ toirt 3-5 latha. Airson òrdughan mòra, ma tha feum agad orra gu sgiobalta, is urrainn dhuinn bathar a chuir air plèana. Ma tha thu airson bathar a shàbhaladh, is urrainn dhuinn an cur air muir, a’ toirt timcheall air 30-50 latha, a rèir do cheann-uidhe.
C: A bheil thu a’ gabhail ri OEM & ODM?
A: 'S e, is urrainn dhuinn na toraidhean, na bileagan, am pasgan a ghnàthachadh.
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.