Bhidio
Sònrachadh
| Àireamh Nì: | K9 Pro Plus le Wifi le Tuya App |
| Meud an toraidh: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Bholtaids: | 5V 2A |
| Comas: | 1200ml |
| A’ tomhas astar: | 2-10 cm |
| Meud na Fuaime: | 1-4 ìre atharrachail |
| Dòs: | 0.1-2ml atharrachail |
| Stàladh: | Air a chuir air balla, air deasg, air seasamh trì-phòd |
| Seòrsa Pumpa: | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Raon Tomhais: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Teòthachd an rabhaidh: | Atharrachail |
| Teisteanas: | CE, ROHS, FCC |
| Air a chraoladh ann an 18 cànanan: | |
| Sìonais, Beurla, Spàinntis, Seapanais, Portagailis, Coirèanais, Gearmailtis, Fraingis, Ruisis, Eadailtis, Arabais, Tucais, Thailand, Cambodianach, Innd-Innseach, Beangalais, Hindi, Bhiet-Namais | |
| Pacadh: | 1pc / bogsa dathte; 9 pìosan / carton |
| Bogsa Dath a’ gabhail a-steach: | 1x inneal-sgaoilidh, 1x treidhe drip, 1x leabhar-làimhe, 1x càball USB, 2x sgriothan balla. |
| Meud Bogsa Dath: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Meud a’ chartan: | 49x495x36cm |
| Iar-thuath/Iar-thuath: | 9.45/11.60kg |
| Buannachdan: | |
| * Atharraich Cànanan | * Dòs atharrachail |
| * Ìre Fuaimean Atharrachail | * Clàraich dàta tomhais teòthachd |
| * Suidheachadh Comas | * Faodaidh aon aplacaid iomadh gnìomh a smachdachadh |

Air obrachadh le mothachairean gu fèin-ghluasadach: tha an inneal-sgaoilidh làimhe gun suathadh seo air a dhealbhadh gus inneal-sgaoilidh làimhe no deoch làidir a neòghlanadh, agus dòs fèin-ghluasadach den spraeadh a thoirt seachad, a leigeas le dì-ghalarachadh làimhe luath is furasta agus a chuireas às do thar-thruailleadh, a’ coileanadh slàinteachas làimhe as fheàrr.
Stoidhle Balla-Chuirte: bidh an inneal-sgaoilidh siabann air a’ bhalla ag obair gu math ann a bhith a’ cumail uachdar a’ chunntair saor bho stuth.
Air obrachadh le bataraidh agus ath-luchdaichte: tha an inneal-sgaoilidh siabann deoch làidir seo ag obrachadh le bataraidhean, agus faodaidh e cuideachd a bhith air a chumhachdachadh le inneal-atharrachaidh. (Chan eil inneal-atharrachaidh cosgais agus bataraidhean ann)
Wifi ri fhaighinn: tha e a’ faighinn taic bho Tuya App as urrainn dhut a luchdachadh sìos bho na fònaichean-làimhe agad. Leis, faodaidh tu smachd a chumail air a h-uile gnìomh, gu furasta agus gu goireasach.
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.