Feartan
Air obrachadh le mothachairean gu fèin-ghluasadach: tha an inneal dì-ghalarachaidh làimhe gun suathadh air a dhealbhadh gus inneal-glanaidh làimhe no deoch làidir a neòghlanadh, agus dòs fèin-ghluasadach den spraeadh a thoirt seachad, a leigeas le dì-ghalarachadh làimhe luath is furasta agus a chuireas às do thar-thruailleadh, a’ coileanadh slàinteachas làimhe as fheàrr.
Goireasach agus Slàinteil: dìreach cuir do làmh fon sensor gus an inneal-sgaoilidh siabann a thòiseachadh, faodaidh tu casg a chuir air tar-ghalair gu h-èifeachdach gun a bhith a’ beantainn ris an inneal-sgaoilidh siabann. Freagarrach airson àiteachan poblach leithid oifisean, taighean-òsta, ospadalan, ionadan meidigeach, sgoiltean, msaa.
Sònrachadh
| Àireamh Nì: | F1307 |
| Meud an toraidh: | 120x120x260 mm |
| Dath: | Geal |
| Comas: | 1000ml |
| Stuth: | Plastaig Innleadaireachd ABS 100% Maighdean |
| Botal: | Ath-lìonadh |
| Cuideam Bathar: | 0.90kg |
| Cumhachd le: | 4 bataraidhean meud C no inneal-atharrachaidh 110V/220V * Chan eil bataraidhean air an toirt a-steach |
| Stàladh: | Seasamh Balla/Làir |
| Seòrsa Pumpa: | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Cleachd Dòs: | Pumpa 1-Lionn: 1ml gach uair |
| Pumpa 2-Foam: 0.8ml gach uair | |
| Pumpa 3-Sprae: 0.8ml gach uair | |
| Teisteanas: | CE, ROHS, FCC |
| Pacadh: | 1pc/bogsa donn; 15pcs/carton |
| Meud a’ chartan: | 65.5X41X29cm |
| Iar-thuath/Iar-thuath: | 13.80/14.50kg |
Liosta pacaidh:
Sgaoileadair x1
Càball USB x1
Leabhar-làimhe x1
Sgriothan-stàlaidh balla x2
Bucall taiceil x 1
Beachdan: chan eil bataraidhean agus inneal-atharrachaidh USB air an toirt a-steach sa phacaid
Dearbhadh càileachd:
1. Bidh an sgioba QC againn a’ sgrùdadh a h-uile pròiseas cinneasachaidh
2. Tha càileachd cinnteach le innleadair proifeasanta
3. Teisteanasan CE, FCC, ROHS air an aontachadh agus tha peutantan fèin-sheilbh aca
Seirbheis teachdaiche
1. Thèid freagairt a thoirt do cheist sam bith a thaobh ar bathar no ar prìs taobh a-staigh 24 uairean.
2. Cùm a’ cur fios air ar luchd-ceannach mun phròiseas toraidh agus a’ cuideachadh le bhith a’ cur air dòigh sgrùdadh càileachd ma tha sin riatanach.
3. Barantas aon-bhliadhna agus seirbheis às dèidh reic cunntachail.
4. Sgioba reic is innleadaireachd proifeasanta gus dèanamh cinnteach à deagh eòlas ceannach.
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.