Bhidio
Sònrachadh
| Àireamh Nì: | DAZ08 |
| Meud an toraidh: | 83X107X206mm |
| Bholtaids: | DC 6V |
| Comas: | 320 ml |
| A’ tomhas astar: | 0~45mm |
| Prìomh Stuth: | ABS |
| Stàladh: | Deasg |
| Seòrsa Pumpa: | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Cumhachd le: | 4 bataraidhean AA (nach eil air an toirt a-steach) |
| Teisteanas: | CE, ROHS, FCC |
| Pacadh: | 1pc / bogsa dathte; 48pcs / carton |
| Meud Bogsa Dath: | 105X80X230mm |
| Meud a’ chartan: | 47.5X49X43cm |
| Iar-thuath/Iar-thuath: | 12.20/13.50kg |
Ceistean Cumanta
C1: Tha an toradh saor, a bheil càileachd cinnteach?
A1: Tha còrr is 10 bliadhna de eòlas cinneasachaidh is reic againn, agus tha barantas 12 mìosan aig a h-uile toradh.
C2: An urrainn dhuinn dìreach sampallan òrdachadh airson deuchainn mus cuir sinn òrdugh a-steach?
A2: Gu cinnteach, tha òrdugh sampall iomchaidh dhuinn.
C3: Ciamar a bhios sibh mar as trice a’ cur a’ bhathair air falbh? Agus dè cho fada ’s a bheir e airson an lìbhrigeadh?
A3: Airson sampallan agus òrdughan beaga, le òrdugh luath, mar as trice a’ toirt 3-5 latha. Airson òrdughan mòra, ma tha feum agad orra gu sgiobalta, is urrainn dhuinn bathar a chuir air plèana. Ma tha thu airson bathar a shàbhaladh, is urrainn dhuinn an cur air muir, a’ toirt timcheall air 30-50 latha, a rèir do cheann-uidhe.
C4: A bheil thu a’ gabhail ri OEM & ODM?
A4: 'S e, is urrainn dhuinn na toraidhean, na bileagan, am pasgan a ghnàthachadh.
C5: Dè am pròiseas òrdachaidh airson toraidhean gnàthaichte?
A5: Thoir seachad sònrachaidhean toraidh no riatanasan sònraichte -- luachan -- dearbhadh luachan -- tasgadh pàighidh -- dearbhadh dealbh cinneasachaidh -- a’ dèanamh innealan molltair -- a’ dèanamh sampall - dearbhadh sampall -- cinneasachadh mòr-chuid -- lìbhrigeadh -- seirbheis às dèidh reic
C6: A bheil teisteanas aig an toradh?
A6: Tha a’ mhòr-chuid de thoraidhean neo-ghnàthaichte barrantaichte agus peutantaichte, agus faodar teisteanasan a chuir an sàs ann am bathar gnàthaichte a rèir riatanasan luchd-ceannach.
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.