Comas mòr: Tha comas mòr de 1000 ml aig an inneal-sgaoilidh làimhe fèin-ghluasadach seo, freagarrach airson diofar lionntan dì-ghalrachaidh agus innealan-glanaidh làimhe a chleachdadh, airson an cleachdadh làitheil agus airson an cleachdadh gu proifeasanta, foirfe airson an dachaigh, taighean-òsta, ospadalan no àiteachan poblach eile.
Goireasach agus Slàinteil: dìreach cuir do làmh fon sensor gus an inneal-sgaoilidh siabann a thòiseachadh, faodaidh tu casg a chuir air tar-ghalair gu h-èifeachdach gun a bhith a’ beantainn ris an inneal-sgaoilidh siabann. Freagarrach airson àiteachan poblach leithid oifisean, taighean-òsta, ospadalan, ionadan meidigeach, sgoiltean, msaa.

| Àireamh Nì: | F1307 le seasamh làir |
| Meud an inneal-sgaoilidh siabann: | 120x120x260 mm |
| Dath an t-siopain-sgaoilidh: | Geal |
| Comas Sgaoilidh Siabann: | 1000ml |
| Stuth Sgaoilidh Siabann: | Plastaig Innleadaireachd ABS 100% Maighdean |
| Botal Siabann-sgaoilidh: | Ath-lìonadh |
| Cuideam an inneal-sgaoilidh siabann: | 0.90kg |
| Cumhachd le: | Bataraidh Meud 4*C no inneal-atharrachaidh 110V/220V |
| Seasamh Làir: | Stuth Treidhe: Meatailt le còmhdach pùdar Stuth Tiùba: Alùmanum le còmhdach pùdar Stuth Bunait Seasamh: Stàilinn le còmhdach pùdar |
| Seòrsa Pumpa: | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Cleachd Dòs: | Pumpa 1-Lionn: 1ml Gach Uair |
| Pumpa 2-Foam: 0.8ml gach uair | |
| Pumpa 3-Sprae: 0.8ml gach uair | |
| Teisteanas: | CE, ROHS, FCC |
| Pacadh: | 1 seata / carton |
| Meud a’ chartan: | 36X34X20cm |
| Iar-thuath/Iar-thuath: | 5.6/6.2kg |
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.