Air obrachadh le mothachairean gu fèin-ghluasadach: tha an inneal dì-ghalarachaidh làimhe gun suathadh air a dhealbhadh gus inneal-glanaidh làimhe no deoch làidir a neòghlanadh, agus dòs fèin-ghluasadach den spraeadh a thoirt seachad, a leigeas le dì-ghalarachadh làimhe luath is furasta agus a choileanas slàinteachas làimhe as fheàrr.
Goireasach agus Slàinteil: dìreach cuir do làmh fon sensor gus an inneal-sgaoilidh siabann a thòiseachadh, faodaidh tu casg a chuir air tar-ghalair gu h-èifeachdach gun a bhith a’ beantainn ris an inneal-sgaoilidh siabann. Freagarrach airson àiteachan poblach leithid oifisean, taighean-òsta, ospadalan, ionadan meidigeach, sgoiltean, msaa.
| Àireamh Nì: | DAZ-BOX le Seasamh Làir |
| Meud an toraidh: | 410x200x120mm |
| Dath: | Airgead |
| Comas: | 2500ml |
| Stuth: | Meatailt le còmhdach pùdar crìochnaichte |
| Ùine Sgaoilidh: | 0.2-0.5s |
| Astar Sgaoilidh | 1.5-3 òirleach |
| Seasamh Làir: | Stuth Treidhe: Meatailt le còmhdach pùdar Stuth Tiùba: Alùmanum le còmhdach pùdar Stuth Bunait Seasamh: Stàilinn le còmhdach pùdar |
| Seòrsa Pumpa: | Boinne/Sprae/Foam roghainneil |
| Solar Dealain 1: | Dealain DC |
| Solar Dealain 2: | Bataraidhean Meud 4 * C |
| Beatha Bataraidh Fad-ùine: | >30,000 Cearcallan |
| Teisteanas | CE, RoHS, FCC |
| Pacadh: | 1 seata / carton |
| Meud a’ chartan: | 47X36.5X39.5cm |
| Iar-thuath/Iar-thuath: | 9.5/10.35kg |




Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.