Comas mòr: Tha comas mòr de 1200 ml aig an inneal-sgaoilidh làimhe fèin-ghluasadach seo, freagarrach airson diofar lionntan dì-ghalrachaidh agus innealan-glanaidh làimhe a chleachdadh, airson an cleachdadh làitheil agus airson an cleachdadh gu proifeasanta, foirfe airson an dachaigh, taighean-òsta, ospadalan no àiteachan poblach eile.
Goireasach agus Slàinteil: dìreach cuir do làmh fon sensor gus an inneal-sgaoilidh siabann a thòiseachadh, faodaidh tu casg a chuir air tar-ghalair gu h-èifeachdach gun a bhith a’ beantainn ris an inneal-sgaoilidh siabann. Freagarrach airson àiteachan poblach leithid oifisean, taighean-òsta, ospadalan, ionadan meidigeach, sgoiltean, msaa.
Air obrachadh le mothachairean gu fèin-ghluasadach: tha an inneal dì-ghalarachaidh làimhe gun suathadh air a dhealbhadh gus inneal-glanaidh làimhe no deoch làidir a neòghlanadh, agus dòs fèin-ghluasadach den spraeadh a thoirt seachad, a leigeas le dì-ghalarachadh làimhe luath is furasta agus a chuireas às do thar-thruailleadh, a’ coileanadh slàinteachas làimhe as fheàrr.


| Àireamh Nì: | K9 Pro Dùbailte |
| Meud an toraidh: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Bholtaids: | 5V 2A |
| Comas: | 1200ml |
| A’ tomhas astar: | 2-10cm |
| Meud na Fuaime: | 1-4 ìre atharrachail |
| Dòs: | 0.1-2ml atharrachail |
| Stàladh: | Air a chuir air balla, air deasg, air seasamh trì-phòd |
| Seòrsa Pumpa: | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Raon Tomhais: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Teòthachd an rabhaidh: | Atharrachail |
| Teisteanas: | CE, ROHS, FCC |
| Air a chraoladh ann an 18 cànanan: | |
| Sìonais, Beurla, Spàinntis, Seapanais, Portagailis, Coirèanais, Gearmailtis, Fraingis, Ruisis, Eadailtis, Arabais, Tucais, Thailand, Cambodianach, Innd-Innseach, Beangalais, Hindi, Bhiet-Namais | |
| Pasgan Dùbailte K9 Pro: | 1pc / bogsa dathte; 9 pìosan / carton |
| Tha aon bhogsa dathte a’ toirt a-steach: 1x inneal-sgaoilidh, 1x treidhe drip, 1x leabhar-làimhe, 1x càball USB, 2x sgriothan balla. | |
| 15.5 × 15.5 × 31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kg | |
| Pasgan Seasamh Làir: | 1pc/bogsa donn; 6 pìosan/carton |
| 62X22X36cm | |
| 21/22kg | |
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.