Air obrachadh le mothachairean gu fèin-ghluasadach: tha an inneal dì-ghalarachaidh làimhe gun suathadh air a dhealbhadh gus inneal-glanaidh làimhe no deoch làidir a neòghlanadh, agus dòs fèin-ghluasadach den spraeadh a thoirt seachad, a leigeas le dì-ghalarachadh làimhe luath is furasta agus a choileanas slàinteachas làimhe as fheàrr.
Goireasach agus Slàinteil: dìreach cuir do làmh fon sensor gus an inneal-sgaoilidh siabann a thòiseachadh, faodaidh tu casg a chuir air tar-ghalair gu h-èifeachdach gun a bhith a’ beantainn ris an inneal-sgaoilidh siabann. Freagarrach airson àiteachan poblach leithid oifisean, taighean-òsta, ospadalan, ionadan meidigeach, sgoiltean, msaa.


| Àireamh Nì: | F18 |
| Bholtaids: | 5V 2A |
| Comas: | 350ml |
| A’ tomhas astar: | 2-10 cm |
| Meud na Fuaime: | 1-4 ìre atharrachail |
| Dòs: | 0.1-2ml atharrachail |
| Stàladh: | Air a chuir air balla, air deasg, air seasamh trì-phòd |
| Seòrsa Pumpa: | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Raon Tomhais: | 0℃-42℉(0℉-107.6℉) |
| Teòthachd Obrach: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Teòthachd an rabhaidh: | Atharrachail (37.3-39 ℃) |
| Cumhachd le: | Bataraidh AA, bataraidh 18650, dealain Seòrsa C |
| Teisteanas: | CE, ROHS, FCC |
| Air a chraoladh ann an 18 cànanan: | |
| Sìonais, Beurla, Spàinntis, Seapanais, Portagailis, Coirèanais, Gearmailtis, Fraingis, Ruisis, Eadailtis, Arabais, Tucais, Thailand, Cambodianach, Innd-Innseach, Beangalais, Hindi, Bhiet-Namais | |
| Pasgan F18: | 1pc / bogsa dathte; 12pcs / carton |
| Tha aon bhogsa dathte a’ toirt a-steach: 1x inneal-sgaoilidh, 1x treidhe drip, 1x leabhar-làimhe, 1x càball USB, 2x sgriothan balla. | |
| 14x14x30cm | |
| 57 × 44.5 × 30.5cm | |
| 9.80/12.90kg | |
| Pasgan Tripod: | 1pc/bogsa donn; 20pcs/carton |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kg | |
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.