Bhidio
Sònrachadh
| Àireamh Nì: | K9 Pro Plus |
| Meud an toraidh: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Bholtaids: | 5V 2A |
| Comas: | 1200ml |
| A’ tomhas astar: | 2-10cm |
| Meud na Fuaime: | 1-4 ìre atharrachail |
| Dòs: | 0.1-2ml atharrachail |
| Stàladh: | Air a chuir air balla, air deasg, air seasamh trì-phòd |
| Seòrsa Pumpa: | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Raon Tomhais: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Teòthachd an rabhaidh: | Atharrachail |
| Teisteanas: | CE, ROHS, FCC |
| Air a chraoladh ann an 18 cànanan: | |
| Sìonais, Beurla, Spàinntis, Seapanais, Portagailis, Coirèanais, Gearmailtis, Fraingis, Ruisis, Eadailtis, Arabais, Tucais, Thailand, Cambodianach, Innd-Innseach, Beangalais, Hindi, Bhiet-Namais | |
| Pacadh: | 1pc / bogsa dathte; 9 pìosan / carton |
| Bogsa Dath a’ gabhail a-steach: | 1 inneal-sgaoilidh, 1 càball USB, 1 leabhar-làimhe, 1 bucall taiceil, 1 Sgriothan-stàlaidh balla x2 Treidhe drip x1 Tunail x1 Treidhe còmhdach cùil x1 Meud a’ chartan: 9 pìosan / carton Meud a’ phrìomh chartan: 49x49x36 CM Cuideam: 11.6 kg / Carton Beachdan: chan eil bataraidhean agus inneal-atharrachaidh USB air an toirt a-steach sa phacaid |
| Meud Bogsa Dath: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Meud a’ chartan: | 49x495x36cm |
| Iar-thuath/Iar-thuath: | 9.45/11.60kg |
Feartan:
1. Faodar a chur air deasg, balla, tripod
2. A’ toirt taic do 18 cànan
3. Stòran cumhachd: USB, 4 pìosan AA no 2 pìosan bataraidhean 18650
4. Peutant fèin-sheilbh, CE, ROHS, ceadaichte le FCC
5. Ioma-shruthan: spraeadh, boinne, foam
7. OEM agus ODM ri fhaighinn


Seirbheis teachdaiche:
1. Thèid freagairt a thoirt do cheist sam bith a thaobh ar bathar no ar prìs taobh a-staigh 24 uairean.
2. Cùm fios air ar luchd-ceannach mun phròiseas toraidh agus cuidich le bhith a’ cur air dòigh sgrùdadh càileachd ma tha sin riatanach.
3. Barantas aon-bhliadhna agus seirbheis às dèidh reic cunntachail.
4. Sgioba reic is innleadaireachd proifeasanta gus dèanamh cinnteach à deagh eòlas ceannach.
Dearbhadh càileachd:
1. Bidh an sgioba QC againn a’ sgrùdadh a h-uile pròiseas riochdachaidh
2. Tha càileachd cinnteach le innleadair proifeasanta
3. Teisteanasan CE, FCC, ROHS air an aontachadh agus tha peutantan fèin-sheilbh aca
4. Barantas aon-bhliadhna
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.