Bhidio
Feartan:
Tomhas teòthachd fad-astar: le mothachaire àrd-inbhe a-staigh, faodaidh teirmiméadar siabann leaghaidh K9 Pro F sùil a chumail air teòthachd suas ri 3m, glè fhreagarrach airson a chleachdadh ann an àiteachan poblach, leithid sgoil, taigh-òsta, ospadal, ionad bhùthan, msaa.
Stoidhle air a chuir air balla: bidh an inneal-sgaoilidh dì-ghalarachaidh fèin-ghluasadach air a chuir air balla ag obair gu math ann a bhith a’ cumail uachdar a’ chunntair saor bho stuth agus glan.
Air obrachadh le bataraidh agus ath-luchdaichte: tha an inneal-sgaoilidh siabann deoch làidir seo air a chumhachdachadh le bataraidhean AA no 18650, agus faodar a chumhachdachadh le inneal-atharrachaidh cuideachd. (Chan eil inneal-atharrachaidh cosgais agus bataraidhean ann).
Goireasach agus Slàinteil: dìreach cuir do làmh fon sensor gus an inneal-sgaoilidh siabann fèin-ghluasadach a thòiseachadh, faodaidh tu casg a chuir air tar-ghalair gu h-èifeachdach gun a bhith a’ beantainn ris an inneal-sgaoilidh siabann. Freagarrach airson àiteachan poblach leithid oifisean, taighean-òsta, ospadalan, ionadan meidigeach, sgoiltean, msaa. Bidh e a’ tomhas teòthachd làmhan agus aghaidh aig an aon àm.


| Àireamh Nì: | K9 Pro F |
| Meud an toraidh: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Bholtaids: | 5V 2A |
| Comas: | 1200ml |
| A’ tomhas astar: | 3m |
| Meud na Fuaime: | 1-4 ìre atharrachail |
| Dòs: | 0.1-2ml atharrachail |
| Stàladh: | Air a chuir air balla, air deasg, air seasamh trì-phòd |
| Seòrsa Pumpa: | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Raon Tomhais: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Teòthachd an rabhaidh: | Atharrachail |
| Teisteanas: | CE, ROHS, FCC |
| Air a chraoladh ann an 18 cànanan: | |
| Sìonais, Beurla, Spàinntis, Seapanais, Portagailis, Coirèanais, Gearmailtis, Fraingis, Ruisis, Eadailtis, Arabais, Tucais, Thailand, Cambodianach, Innd-Innseach, Beangalais, Hindi, Bhiet-Namais | |
| Pacadh: | 1pc / bogsa dathte; 9 pìosan / carton |
| Bogsa Dath a’ gabhail a-steach: | Inneal-sgaoilidh x1Càball USB x1Leabhar-làimhe x1Bucall taiceil x1Sgriubaichean balla-shuidheachaidh x2Trèidhe drip x1Tunail x1Trèidhe còmhdach cùil x1Meud bogsa: 9 pìosan / bogsaMeud a’ phrìomh chartan: 49x495x35 CMCuideam: 11.6 kg / Carton Beachdan: chan eil bataraidhean agus inneal-atharrachaidh USB air an toirt a-steach sa phacaid |
| Meud Bogsa Dath: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Meud a’ chartan: | 49x495x35cm |
| Iar-thuath/Iar-thuath: | 9.45/11.60kg |
| Àireamh Nì: | K9 Pro F |
| Meud an toraidh: | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Bholtaids: | 5V 2A |
| Comas: | 1200ml |
| A’ tomhas astar: | 3m |
| Meud na Fuaime: | 1-4 ìre atharrachail |
| Dòs: | 0.1-2ml atharrachail |
| Stàladh: | Air a chuir air balla, air deasg, air seasamh trì-phòd |
| Seòrsa Pumpa: | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Raon Tomhais: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Teòthachd an rabhaidh: | Atharrachail |
| Teisteanas: | CE, ROHS, FCC |
| Air a chraoladh ann an 18 cànanan: | |
| Sìonais, Beurla, Spàinntis, Seapanais, Portagailis, Coirèanais, Gearmailtis, Fraingis, Ruisis, Eadailtis, Arabais, Tucais, Thailand, Cambodianach, Innd-Innseach, Beangalais, Hindi, Bhiet-Namais | |
| Pacadh: | 1pc / bogsa dathte; 9 pìosan / carton |
| Bogsa Dath a’ gabhail a-steach: | Inneal-sgaoilidh x1Càball USB x1Leabhar-làimhe x1Bucall taiceil x1Sgriubaichean balla-shuidheachaidh x2Trèidhe drip x1Tunail x1Trèidhe còmhdach cùil x1Meud bogsa: 9 pìosan / bogsaMeud a’ phrìomh chartan: 49x495x35 CMCuideam: 11.6 kg / Carton Beachdan: chan eil bataraidhean agus inneal-atharrachaidh USB air an toirt a-steach sa phacaid |
| Meud Bogsa Dath: | 15.5 × 15.5 × 31.5cm |
| Meud a’ chartan: | 49x495x35cm |
| Iar-thuath/Iar-thuath: | 9.45/11.60kg |
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.