Bhidio
Feartan:
Air obrachadh le mothachairean gu fèin-ghluasadach: tha an inneal-sgaoilidh siabann dì-ghalrachaidh làimhe gun suathadh air a dhealbhadh gus inneal-glanaidh làimhe no deoch làidir a chuir a-steach, agus dòs fèin-ghluasadach den spraeadh a thoirt seachad, a leigeas le dì-ghalrachadh làimhe luath is furasta agus a chuireas às do thar-thruailleadh, a’ coileanadh slàinteachas làimhe as fheàrr.
Stoidhle air a chur air balla: bidh an inneal-sgaoilidh dì-ghalarachaidh air a chuir air balla ag obair gu math ann a bhith a’ cumail uachdar a’ chunntair saor bho stuth.
Air obrachadh le bataraidh agus ath-luchdaichte: tha an inneal-sgaoilidh siabann deoch làidir seo air a chumhachdachadh le bataraidhean, agus faodar a chumhachdachadh le inneal-atharrachaidh cuideachd. (Chan eil inneal-atharrachaidh cosgais agus bataraidhean ann)
Goireasach agus Slàinteil: dìreach cuir do làmh fon sensor gus an inneal-sgaoilidh siabann a thòiseachadh, faodaidh tu casg a chuir air tar-ghalair gu h-èifeachdach gun a bhith a’ beantainn ris an inneal-sgaoilidh siabann. Freagarrach airson àiteachan poblach leithid oifisean, taighean-òsta, ospadalan, ionadan meidigeach, sgoiltean, msaa. Bidh e a’ tomhas teòthachd làmhan agus aghaidh aig an aon àm.









| Paramadairean Teicneòlais | |
| Bataraidh | 4 bataraidhean AA, 2 bataraidhean 18650 no USB |
| Stuthan | ABS + HDPE àrd-inbhe, gun ath-chleachdadh |
| Dath | geal, faodar dathan eile a ghnàthachadh |
| Meud | 121.7 × 131.5 × 302 mm |
| Comas | 1200 ml |
| Cruinneas | ±0.2°C |
| Teòthachd na h-àrainneachd | 10-40°C (15°C-35°C as fheàrr) |
| Raon tomhais | 0-50°C |
| Seòrsa rabhaidh | a’ priobadh + a’ bìpeadh “DIDIDI” |
| Seòrsachan nozzle | Roghainneil (Pump Spraeidh/Boinne/Foam) |
| Suidheachadh | Air a chuir air balla, air deasg, air seasamh trì-phòd |
Tha am pasgan a’ gabhail a-steach:
Sgaoileadair x1
Càball USB x1
Leabhar-làimhe x1
Bucall taiceil x1
Sgriothan-stàlaidh balla x2
Treidhe drip x1
Tunail x1
Treidhe còmhdach cùil x1
Meud a’ chartan: 9 pìosan / carton
Meud a’ phrìomh chartan: 49x49x36 CM
Cuideam: 11.6 kg / Carton
Beachdan: chan eil bataraidhean agus inneal-atharrachaidh USB air an toirt a-steach sa phacaid
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.