'S e inneal-sgaoilidh cùbhraidh adhair fèin-ghluasadach Siweiyi meud àbhaisteach, air a obrachadh le bataraidh, a bhios a' sgaoileadh spraeadh aerosol gu fèin-ghluasadach aig amannan prògramaichte. Bidh e ag obair as èifeachdaiche nuair a bhios e air a chuir air a' bhalla co-dhiù seachd troighean os cionn an làir.
| Àireamh Nì: | ADS05 |
| Meud an toraidh: | 212x90x90 mm |
| Dath: | Geal |
| Stuth: | PP |
| Cuideam Bathar: | 185g |
| Ùine Eadar-ama: | 5 / 15 / 30 mionaidean (atharrachail) |
| Solar cumhachd: | 2 x Bataraidhean AA (nach eil air an toirt a-steach) |
| Dòs: | 0.1ml |
| Stàladh: | Balla-stàlaichte, Deasg |
| Comas Aerosol Co-chòrdail: | 300ml |
| Meud Aerosol Co-fhreagarrach (À x Trast-thomhas): | Mu 14 x 6.5cm |
| Iarrtas: | seòmar-ionnlaid dachaigh, seòmar-ionnlaid poblach, taigh-òsta, taigh-bìdh agus barrachd |
| Pasgan air a ghabhail a-steach:: | 1 x Inneal-sgaoilidh aerosol fèin-ghluasadach (bataraidh & aerosol gun a bhith air an toirt a-steach) |
| Teisteanas: | CE, ROHS |
| Pacadh: | 24 pìosan / carton |
| Meud a’ chartan: | 50X38X22cm |
| Iar-thuath/Iar-thuath: | 4.39/4.98kg |
Bho chaidh a stèidheachadh, tha an fhactaraidh againn air a bhith a’ leasachadh thoraidhean den chiad ìre a rèir a’ phrionnsapail
càileachd an toiseach. Tha cliù sàr-mhath air a chosnadh leis na toraidhean againn sa ghnìomhachas agus tha iad luachmhor earbsach am measg luchd-ceannach ùr is sean.